fendi-casa

Nuo 1989 m. „Fendi Casa“ kuria baldus ir prestižinius dizaino objektus, kurie skleidžia unikalią „Fendi“ dvasią į namus visame pasaulyje. Tai „Fendi“ jausmas, kada tradicijos niekuomet nėra nostalgiškos, o inovacijos yra svarbiausias prioritetas. Kolekciją sudaro daug namų baldų, dekoratyvinių apšvietimo sprendimų ir aksesuarų, kurie sukurti ir pagaminti, naudojant geriausius audinius ir išskirtinę apdailą. 90% produkcijos yra pagaminama italų meistrų rankomis, naudojant tradicines itališkas technikas.

Kolekcija „Fendi Casa Classic“ pristato kitokį išskirtinumo ir prabangos pojūtį. Meistriškumas ir patogumas atsispindi tradiciškai sukurtose sofose, naudojant prabangius audinius ir odą, papuoštus išskirtinėmis sagtimis, „Selleria“ dygsniavimo stiliumi ir siuvinėjimais.

Netikėti kontrastai išskiria elegantiškų daiktų kolekciją „Contemporary“, kuriai būdinga pliušiniai audiniai, kailis ir prabangi oda, kurie „Fendi“ standartuose atlieka pašnibždėtos prabangos, meistriškumo ir išskirtinių detalių vaidmenį.

Aukšto lygio dizainas, demonstruojamas daugialypėje ir nestabilioje rinkoje, atskleidė rafinuotą „art de vivre“ meną. Išvertus tai reiškia „gyvenimo filosofija“. Kruopštaus dizaino ir aukšto lygio meistriškumo sofos, krėslai, stalai, lovos ir rafinuotos apdailos objektai natūraliai prisitaiko prie supančios aplinkos.

Atsisiųsti katalogą Atsisiųsti katalogą